چند رسانه ای
کد مطلب:  2925تاریخ انتشار:  21 دی 1398 - 11:58
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » كبودراهنگ
مدیر توزیع برق کبودراهنگ خبر داد
 بدهی 125 میلیارد ریالی مشترکین به برق کبودراهنگ
مدیر توزیع برق کبودراهنگ از بدهی 125 میلیارد ریالی مشترکین برق به توزیع برق شهرستان کبودراهنگ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی توزیع برق شهرستان کبودراهنگ، علی هایل همدانی با اشاره به اینکه کبودراهنگ از لحاظ وسعت بزرگ‌ترین شهرستان استان است، اظهار کرد: با توجه به این امر توزیع برق کبودراهنگ بیشترین طول خطوط 20 کیلو ولت را در بخش‌های روستایی و بیشترین پراکندگی خدمات مشترکین را در سطح استان دارد.

وی با اشاره به وجود 43 هزار مشترک برق در شهرستان کبودراهنگ افزود: مشترکین برق شهرستان بیش از 125 میلیارد ریال بدهی به توزیع برق این شهرستان دارند.

مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ در خصوص تعویض سیم‌های مسی شبکه‌های فشار ضعیف و تبدیل به کابل خودنگهدار تصریح کرد: در حاشیه شهر و روستاها به منظور جلوگیری از سرقت و افزایش پایداری شبکه 4 هزا و 750 متر از شبکه فشار ضعیف روستایی به کابل خودنگهدار تبدیل شده و 4 هزار و 300 متر نیز در روستاها و 15 هزار متر نیز در شهر کبودراهنگ در دست اقدام است.

وی گفت: از ابتدای سال جاری در بخش مرکزی  6 هزار و 580 متر شبکه فشار ضعیف با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 664 میلیون ریال، در بخش گل تپه 2 هزار و 600 متر  با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 680 میلیون ریال احداث شده و تا پایان سال نیز یک هزار و 200 متر شبکه در 3 بخش مرکزی، گل‌تپه و شیرین‌سو به اتمام  خواهد رسید.

هایل همدانی در خصوص برقرسانی به 6 حلقه آب شرب جدید، هشت حلقه چاه آب کشاورزی، سه واحد صنعتی، سه واحد دامداری و دو واحد مجتمع خدمات رفاهی تصریح کرد: نصب 24 دستگاه پست توزیع برق شامل ترانسفورماتور و تابلوی کنتور در مجموع به قدرت 2 هزار و 30 کیلوولت آمپر با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 4471 میلیون ریال در این مدیریت به انجام رسیده است.

وی ادامه داد: در پروژه احداث افزایش قدرت پست‌های توزیع عمومی در مجموع به قدرت 765 کیلوولت آمپر از محل اعتبارات اصلاح و بهینه‌سازی شهری بالغ بر 2 هزار و 618 میلیون ریال انجام شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در شهرستان در دهه مبارک فجر  با اعتبار یک هزار و 210 میلیارد  ریال عنوان کرد: در ایام مذکور هشت دستگاه  پست عمومی جدید احداث  شده در بخش مرکزی، گل‌تپه و شیرین‌سو با اعتباری بالغ بر 9 هزار و 350 میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

وی ابراز داشت: واگذاری 435 انشعاب عادی و 39 انشعاب دیماندی، تعویض 250 کنتور معیوب آنالوگ به کنتورهای دیجیتالی از دیگر اقدامات این مدیریت است.
انتهای پیام/
نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*