چند رسانه ایکد مطلب:  2881تاریخ انتشار:  25 آذر 1398 - 11:42
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » تویسرکان
معاون بهره‌برداری توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
 عملکرد مناسب مدیریت توزیع برق تویسرکان در طرح چاوش
معاون بهره‌برداری توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به بررسی شاخص‌های طرح‌های سیما و چاوش گفت: برق تویسرکان با کسب 96.8 ولتاژ استاندارد عملکرد مناسبی در سطح استان همدان دارد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق تویسرکان، شیرزاد جمشیدی در جلسه‌ای که با حضور مدیر و مسئولین بهره‌برداری توزیع نیروی برق تویسرکان در راستای بررسی شاخص‌های طرح‌های سیما و چاوش برگزار شد، با ابراز رضایت از عملکرد بهره‌برداری برق تویسرکان اظهار داشت: برق تویسرکان با کسب 96.8 ولتاژ استاندارد عملکرد مناسبی در سطح استان همدان دارد.

وی همچنین عملکرد برق تویسرکان در مواقع بحران به خصوص بحران سیل و بارندگی فروردین 98 را قابل تقدیر دانست و از خود اتکایی این مدیریت در حل مشکلات در مواقع بحرانی قدردانی و بر لزوم ثبت عملکردها و بازدیدهای همکاران  بهره‌برداری در  نرم‌افزارهای مربوطه، اشتراک‌گذاری اطلاعات و دانش همکاران و بروز شدن آگاهی کارکنان نسبت به دستورالعمل‌ها تأکید کرد.

رضا جلیلوند مدیر توزیع نیروی برق تویسرکان نیز ضمن ارائه گزارش از وضعیت شاخص‌های بهره‌برداری در استان همدان به احداث پایه‌های برق به صورت H برای مقابله با بحران  و پایداری شبکه در مواقع سیل، بررسی میدانی شبکه فشار ضعیف روستاها به صورت پایه به پایه به گونهای که تمام شاخصهای بهرهبرداری مورد بررسی قرار گرفته و ثبت در سیستم GIS و در برنامه بودن انجام شاخه‌زنی درختان در حریم شبکه برق اشاره کرد.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*