چند رسانه ایکد مطلب:  2926تاریخ انتشار:  23 دی 1398 - 13:2
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » امور یک
برگزاری جلسه کمیته حفاظت و ایمنی امور برق همدان یک
 برگزاری جلسه کمیته حفاظت و ایمنی امور برق همدان یک
مدیریت امور برق همدان یک در جلسه کمیته حفاظت و ایمنی این شرکت: الزامات ایمنی باید قدرت اجرایی قوی داشته و بطور جدی پی گیری شود

هفتمین جلسه کمیته ایمنی امور برق همدان یک با حضور مدیریت امور ، رئیس اداره بهره برداری و سایر اعضای کمیته و همکاران دفتر مذکور برگزار شد.

 

در این جلسه که روز شنبه ۲1 دی ماه در اتاق جلسات  این شرکت ترتیب یافت ، ابتدا مهندس فاضل مدیریت امور برق همدان یک  با اشاره به خط مشی ایمنی و استراتژی شرکت در زمینه ایمنی و مسایل بهداشت شغلی و زیست محیطی ، به ضرورت وجود کارشناس ایمنی در اموریک جهت نظارت بر ایمنی همکاران  تحت پوشش تاکید کرد.

 

وی در ادامه افزود، ضمن استماع گزارش و نقطه نظرات حاضرین ، طی سخنانی به دو نوع سرمایه انسانی و تجهیزات در شرکت اشاره کرده و اظهار داشت : وظیفه هر سازمان حفظ و حراست سرمایه های در اختیار است.

مهندس فاضل: همچنین تصریح کرد که مسئولین ایمنی باید به شناسایی خطرات تهدید کننده تجهیزات و سرمایه انسانی و نیز ارزیابی ریسک ناشی از فعالیت ها بپردازند و عملکرد آنها نه فقط در جهت اجرای استانداردها و قوانین منطبق باشد ، بلکه بطور جدی و از روی ایمان و اعتقاد صورت پذیرد.

 

مهندس فاضل سپس به فرهنگ سازی و آموزش مستمر اشاره کرده و خاطر نشان ساخت که الزامات ایمنی باید قدرت اجرایی قوی داشته و ضوابط اجرایی دستورالعمل ها ، چک لیست ها و بازدیدها بطور جدی انجام گیرد.

 

مدیریت امور برق همدان یک در پایان سخنان خود ، واحدهای بهره برداری و تعمیرات را همواره واحدهایی در معرض خطر اعلام کرده و اهمیت رعایت مصادیق ایمنی در اینگونه واحدها را دو چندان توصیف و هرگونه اغماض و چشم پوشی های دوستانه در این خصوص را مردود دانست .

وی همچنین بر تشکیل جلسات کمیته ایمنی بصورت ماهانه و درحضور مدیریت و راسای ادارات تاکید کرد.

 

در این جلسه همچنین آقای محبوبیان کارشناس ایمنی و آموزش امور برق همدان یک ، گزارشی از اقدامات انجام یافته و در حال انجام واحد ایمنی را ارائه و به برنامه زمان بندی بازرسی های ایمنی که بر اساس چک لیست های ایمنی تنظیم می گردد ، اشاره کرد.

 

وی افزود : در شش ماهه اول سالجاری بیش از چند مورد بازرسی انجام یافته که برای رفع کانون های خطر شناسایی شده اقدام خواهد شد.

 

در ادامه ، مهندس احمدی فر ریئس اداره بهره برداری امور برق همدان یک نیز مهمترین بخش ایمنی را حفاظت فردی دانسته و برلزوم تامین شرایط و امکانات فردی و بهداشت روانی در مقابل احراز این شرایط توسط همکاران واحدهای اداره بهره برداری تاکید کرد.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای کمیته ، نقطه نظرات خود را پیرامون مسایل ایمنی واحدهای مختلف شرکت بیان دانستند.

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*