چند رسانه ای
کد مطلب:  2926تاریخ انتشار:  23 دی 1398 - 13:2
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » امور یک
مدیر امور برق همدان یک:
 الزامات ایمنی باید قدرت اجرایی قوی داشته باشد
مدیر امور برق همدان یک گفت: الزامات ایمنی باید قدرت اجرایی قوی داشته و به طور جدی پیگیری شود.

به گزارش مدیریت امور برق همدان یک، ذبیح‌الله عواطف فاضلی در هفتمین جلسه کمیته ایمنی امور برق همدان با اشاره به خط مشی ایمنی و استراتژی شرکت در زمینه ایمنی و مسایل بهداشت شغلی و زیست محیطی، به ضرورت وجود کارشناس ایمنی در امور یک برای نظارت بر ایمنی همکاران زیر پوشش تاکید کرد.

وی به دو نوع سرمایه انسانی و تجهیزات در شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: وظیفه هر سازمان حفظ و حراست سرمایه‌های در اختیار است.

مدیر امور برق همدان یک عنوان کرد: مسئولین ایمنی باید به شناسایی خطرات تهدیدکننده تجهیزات و سرمایه انسانی و نیز ارزیابی ریسک ناشی از فعالیت‌ها بپردازند و عملکرد آنها نه فقط در راستای اجرای استانداردها و قوانین منطبق باشد، بلکه به طور جدی و از روی ایمان و اعتقاد صورت پذیرد.

وی با تأکید بر فرهنگ‌سازی و آموزش مستمر خاطر نشان کرد: الزامات ایمنی باید قدرت اجرایی قوی داشته و ضوابط اجرایی دستورالعمل‌ها، چک لیست‌ها و بازدیدها به طور جدی انجام گیرد.

فاضلی واحدهای بهره‌برداری و تعمیرات را همواره واحدهایی در معرض خطر اعلام کرد و اهمیت رعایت مصادیق ایمنی در این گونه واحدها را دو چندان توصیف کرد و هر گونه اغماض و چشم پوشی‌های دوستانه در این خصوص را مردود دانست.

وی همچنین بر تشکیل جلسات کمیته ایمنی به صورت ماهانه و در حضور مدیریت و روسای ادارات تاکید کرد.

کارشناس ایمنی و آموزش امور برق همدان یک نیز در ادامه گزارشی از اقدامات انجام یافته و در حال انجام واحد ایمنی ارائه و به برنامه زمان‌بندی بازرسی‌های ایمنی که بر اساس چک لیست‌های ایمنی تنظیم می‌شود، اشاره کرد.

محبوبیان افزود: در 6 ماهه اول سال جاری بیش از چند مورد بازرسی انجام شده که برای رفع کانون‌های خطر شناسایی شده اقدام خواهد شد.

احمدی‌فر رئیس اداره بهره‌برداری امور برق همدان یک نیز در ادامه مهمترین بخش ایمنی را حفاظت فردی دانست و برلزوم تامین شرایط و امکانات فردی و بهداشت روانی در مقابل احراز این شرایط توسط همکاران واحدهای اداره بهره‌برداری تاکید کرد.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*