چند رسانه ایکد مطلب:  3399تاریخ انتشار:  21 بهمن 1399 - 16:43
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير خبر داد
 اجرای طرح پایش مصرف انرژی ادارات و مدیریت پیک زمستانی با مشارکت بسیج
فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير گفت: امسال در زمینه مدیریت پیک زمستانی فرماندهان بسیج ادارات در سراسر کشور پای کار آمدند و هماهنگ با بسیج توزیع در بازدید از ادارات و سازمان‌ها به پایش مصرف انرژی آنها پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، نشست فرماندهان بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور جمشیدی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، علیرضاپور فرمانده حوزه بسیج شرکت توانیر و معاونین ایشان، سرهنگ بختیاری فرمانده سازمان بسیج ادارات و سرهنگ امیری فرمانده ستاد تخصصی اقشار بسیج استان همدان و معاونین و اعضای شورای بسیج شرکت توزیع برق استان همدان برگزار شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و دهه مبارک فجر اظهار داشت: ما باید در راستای الگوی مدیریت مصرف قدم برداریم و آن را در جامعه نهادینه کنیم تا مدیریت مصرف انرژی در کشور فرهنگسازی شود.

مجتبي علیرضاپور تصریح کرد: هر یک از ما در هر مسئولیتی که هستیم باید در راستای رضایتمندی مردم قدم برداریم و با خدمت‌رسانی خود، مردم را نسبت به نظام خوش‌بین کنیم و این وظیفه ما است.

وی با بیان اینکه برق یک نعمت است و ضرورت آن امروز مانند نفس کشیدن است، گفت: اقدامات خوبی در راستای خدمت‌رسانی و برقراری برق پایدار و مستمر با مشارکت بسیج انجام شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير با بیان اینکه هر جا مشکلی باشد با ورود بسیج رفع می‌شود، افزود: اقداماتی که در راستای رعایت الگوی مصرف به همت بسیج انجام شده می‌تواند در جامعه ترویج یابد.

وی با اشاره به اینکه ما جزو 15 کشور تولید کننده برق هستیم که از برکات انقلاب است، گفت: در کشور قدرت تولید برق وجود دارد و تابستان امسال را بدون خاموشی گذراندیم.

علیرضاپور با تأکید بر ضرورت صرفه‌جویی در مصرف انرژی عنوان کرد: در زمستان سال جاری با وجود اینکه قدرت تولید را داریم اما با توجه به محدودیت در تحویل سوخت و گاز به نیروگاه‌ها باید مدیریت انرژی را در سرلوحه کارها داشته باشیم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای مدیریت بار زمستانی تصریح کرد: در این زمینه تعدیل روشنایی معابر، بازرسی از ادارات و مدیریت مصرف برق آنها و... صورت گرفت تا از پیک زمستان عبور کنیم و اولویت ما این است که برق خانگی به هیچ وجه قطع نشود.

فرمانده حوزه مقاومت بسيج شرکت توانير ابراز داشت: بسیج موازی کاری نمی‌کند اما در همه عرصه‌ها بدون هیچ توقعی آماده خدمت‌رسانی است.

وی خاطرنشان کرد: امسال نیز در زمینه مدیریت پیک زمستانی فرماندهان بسیج ادارات در سراسر کشور پای کار آمدند و هماهنگ با بسیج توزیع در بازدید از ادارات و سازمان‌ها به پایش مصرف انرژی آنها پرداختند.

علیرضاپور با بیان اینکه همه ما باید پاسدار خون شهدا باشیم، گفت: رضایت مردم، رضایت نظام است و همه ما در این کار مسئول هستیم و باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

* کمک 175 میلیون ریالی شرکت توزیع برق همدان به آسیب دیدگان از کرونا

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و ایام الله دهه فجر اظهار داشت: کارهای شاخص و شایسته‌ای در حوزه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان همدان انجام شده است.

شیرزاد جمشیدی با اشاره به بحث مدیریت بار زمستان افزود: طرح مدیریت بار زمستانی از ابتدای دی ماه با توجه به محدودیت سوخت نیروگاه‌ها و ضرورت تأمین آن اجرایی شد که تاکنون با همراهی و مشارکت بسیجیان پایگاه شهید فروغی این شرکت به‌خوبی اجرا شده است.

وی با اشاره به تشکیل گشت‌های بسیج در شرکت توزیع برق استان گفت: اکیپ‍‌های متعددی در این راستا تشکیل و ساماندهی شد که به همت آنان تمام دستگاه‌ها، ارگان‌ها و ادارات مورد بازرسی قرار گرفتند و توفیقات خوبی نیز در کاهش مصرف بخش ادارات و سازمان‌ها حاصل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تعامل مطلوب فرماندهی و شورای بسیج شرکت با سپاه و بسیج استان تصریح کرد: یکی از اقدامات خوب بسیجیان این شرکت حضور منسجم و پرشور در تمام مناسبت‌ها بوده که در حوزه بسیج همیشه این وفاق وجود داشته و همکاران حضوری فعال داشتند.

وی ادامه داد: هر برنامه‌ای که با محوریت سپاه و بسیج در سطح استان برگزار شده است از قبیل برگزاری مانور، کارهای عمرانی، فرهنگی و ... بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق استان ورود کرده و مشارکت داشته‌اند.

جمشیدی خاطرنشان کرد: در شورای انسجام بخشی و هماهنگی صنعت آب و برق استان  نیز در حوزه بسیج نیز تعامل خوب و اقدامات ارزنده‌ای انجام شده که ثمره آنها کارهای شاخص و کسب رتبه‌های برتر است.

وی یادآور شد: با تدبیر خوب فرماندهی و شورای بسیج شرکت، این مجموعه منسجم و با درایت در تمام مانورها، بحران‌ها و شرایط خاص پای کار بوده به مردم خدمات‌رسانی کرده‌اند که جای تقدیر دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به فعالیت گروه جهادی صنعت آب و برق استان همدان در مناطق محروم استان و اعزام جهادگران به منطقه سرپل ذهاب برای کمک به مردم این منطقه گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا با اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه 175 میلیون و 900 هزار ریال از محل مشارکت پرسنل جمع‌آوری و در قالب سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

وی عنوان کرد: کسب رتبه برتر بسیج در سطح شرکت‌های توزیع برق و در سطح شرکت‌های استانی وزارت نیرو، کسب عنوان موفق‌ترین رده بسیج در جشنواره مالک اشتر و... از افتخارات پایگاه بسیج شهید فروغی است.

فرمانده بسیج پایگاه شهید فروغی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده این پایگاه اظهار داشت: عقد قرارداد و تفاهمنامه ارائه خدمات به صورت تقسیطی به همکاران، اجرای مانور پایش و کنترل مصرف برق ادارات، پویش نذر ماسک با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزاری نمایشگاه کتاب از جمله اقدامات اجرایی این پایگاه بوده است.

واحد حمیدی تجلیل از ایثارگران، غبارروبی گلزار شهدای گمنام، برگزاری اولین نشست مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با فرزندان شهدا، اهدای کتاب به بانوان شاغل در شرکت و دانش‌آموزان مقطع ابتدایی، صعود بسیجیان به ارتفاعات الوند، دیدار با خانواده‌های شهدا و مدافع سلامت و تشکیل حلقه‌های صالحین و بصیرتی را از دیگر برنامه‌های انجام شده برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری همایش سراسری فرماندهان بسیج صنعت آب و برق، تهیه بسته‌های معیشتی، تقدیر از مدافعان سلامت، عقد تفاهمنامه با سپاه برای برقرسانی به اردوگاه نهاوند، برگزاری مسابقات ورزشی، تغییر نام یکی از پست‌های توزیع برق به‌نام شهید «فخری زاده» و... نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی است.

* تقدیر سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان از عملکرد شرکت توزیع برق

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان نیز در این جلسه ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد حضرت زهرا(س) تصریح کرد: امید است ما نیز در زمره فاطمیون باشیم که در عمر کوتاه خود نقش بی‌بدیلی را در تاریخ اسلام بازی کردند.

حجت الاسلام محمدهادی نظیری با تقدیر از اقدامات مجموعه توزیع برق استان گفت: در دهه محرم امسال شرایط متفاوتی را تجربه کردیم، از سویی برپایی خیمه‌های عزا و از سوی دیگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشتیم.

وی افزود: هیئت‌ها در فضای باز برگزار شد و خمیرمایه برگزاری آن تأمین برق بود که شرکت توزیع برق استان عاشورایی وارد میدان شد و هرجا نیاز به ارائه خدمات به هیئت‌ها و خیمه‌های عزای سیدالشهدا (ع) بود حضور پیدا کرد که جای تقدیر دارد.

سرهنگ احد امیری، مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان نیز با بیان اینکه امروز جایگاهی که در دنیا برای ما ایجاد شده بی‌نظیر است، گفت: تلاش رسانه‌های دشمن بر این است که ما را به گونه دیگری معرفی کنند و دستاوردهای انقلاب اسلامی را کوچک نشان دهند که در این امر نیز موفق نمی‌شوند.

مسئول سازمان بسیج ادارات استان همدان نیز در ادامه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) پاسدار ولایت بود و بزرگ‌ترین درس ایشان ولایتمداری بود.

سرهنگ ابراهیم بختیاری با بیان اینکه گام اول این پیامبر(ص) ایستادگی در برابر کفار و منافقین بود، گفت: امام (ره) نیز علیه ظلم و تاریکی حرکت خود را آغاز کردند و هدف ایشان نفی نظام سلطه با دستور آزادی انسان از غل‌ها و زنجیرها بود.

وی در پایان ضمن اهدای لوح سپاس و تقدیر از خدمات شرکت برق و هم‌افزایی بین مدیریت و پایگاه بسیج عنوان کرد: میوه شیرین این هم‌افزایی و توسعه آن را مردم می‌چشند.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*