چند رسانه ایکد مطلب:  2997تاریخ انتشار:  29 بهمن 1398 - 11:5
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد
 آموزش و مهارت همکاران مهمترین دغدغه در بخش ایمنی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در بخش ایمنی مهمترین دغدغه ما بخش آموزش و مهارت همکاران است چراکه این دو مورد در فرایند کار در استانداردسازی و نگهداری شبکه‌ها مؤثر است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، محمدمهدی شهیدی در آئین افتتاحیه ممیزی HSE در این شرکت اظهار داشت: نیروی انسانی سرمایه است و ما باید از آنها استفاده و بهره‎وری لازم را داشته باشیم بنابراین نیاز است که در این بخش سرمایه‌گذاری شود.

وی با بیان اینکه یک بخش سرمایه‌گذاری، آموزش است که باید همگام با این سیستم اجرایی شود، افزود: بحث سلامت همکاران و ایمنی در محیط کار و وظایف سازمانی نیز بخش دیگر است که باید عملیاتی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: شرکت توزیع به عنوان آخرین حلقه صنعت برق در تولید و توزیع انرژی برق نگاه ویژه‌ای به محیط زیست دارد.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از پیشتازان در انرژی نو است، عنوان کرد: در استان همدان 42 مگاوات نیروگاه خورشیدی نصب شده داریم که در کشور رکورددار هستیم.

شهیدی اظهار داشت: در بخش خانگی نیز در راستای توجه و حفاظت از محیط زیست ورود پیدا کرده‌ایم و اشاعه فرهنگ زیست محیطی به عنوان سرفصل کار این شرکت قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه سلامت افراد و نیروی انسانی، گفت: در کمیته‌های مرتبط مانند ایمنی و رفاه که بر سلامت افراد تأثیرگذار است تصمیماتی اتخاذ می‌شود که در راستای کمک به HSE است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: در بخش ایمنی مهمترین دغدغه ما بخش آموزش و مهارت همکاران است چراکه این دو مورد در فرایند کار در استانداردسازی و نگهداری شبکه‌ها مؤثر بوده و کمک می‌کند اقدامات به نحو مطلوب انجام شود.

سرممیز HSE نیز در ادامه با بیان اینکه ممیزی یک فرایند با نگاه مثبت است، گفت: هدف از این کار شناسایی نقاط قوت و تطابق‌های سازمانی با استانداردها است.

علی بهنام با اشاره به اینکه ممیزان با شناسایی علل ریشه‌ای مشکلات و ارائه راهکارها، یک ارزش افزوده‌ای در سازمان ایجاد می‌کنند، افزود: در مرحله اول ممیزی زیرساخت‌ها و طراحی‌ها در سازمان مورد بررسی قرار می‌گیرد و در ممیزی‌های مراقبتی نیز به دنبال عمیق شدن و نتایج و بهره‌برداری از این استاندارد در مجموعه خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*