چند رسانه ای
کد مطلب:  2697تاریخ انتشار:  2 مرداد 1398 - 12:15
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیر توزیع برق اسدآباد خبر داد
 شناسایی 200 مورد انشعاب غیرمجاز برق در اسدآباد
مدیر توزیع برق اسدآباد با اشاره به شناسایی 200 مورد انشعاب غیرمجاز برق در شهرستان از ابتدای سال تاکنون گفت: این تعداد انشعابات غیرمجاز پس از شناسایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، امیرحسین بختیاری اظهار کرد: امسال با اقدامات انجام شده و مشارکت و همکاری خوب مردم اعمال خاموشی برق در این شهرستان نداشته‌ایم.

وی افزود: کشاورزان و تولیدکنندگان با مشارکت در ساعت پیک مصرف برق، مصرف خود را براساس تفاهم نامه با شرکت برق کاهش دادند و یا قطع کردند و نیز قطع خودکار تابلوهای کشاورزی از نقش موثری در عدم اعمال خاموشی های برق در ساعت پیک مصرف برق داشته است.

مدیر توزیع برق اسدآباد در ادامه با اشاره به شناسایی 200 مورد انشعاب غیرمجاز برق در شهرستان از ابتدای سال تاکنون افزود: این تعداد انشعابات غیرمجاز پس از شناسایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تعداد مشترکین برق این شهرستان را اعم از خانگی، کشاورزی و صنایع تعداد 39 هزار مشترک برشمرد و عنوان کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و افزایش میزان استفاده از تجهیزات سرمایشی و استفاده تمام ظرفیت کشاورزان شهرستان از خطوط برق و تأسیسات برقی کشاورزی در فصول کشت و‌ کار و در نتیجه افزایش زیاد بار در خطوط برق شهرستان، استمرار برق پایدار، همچنان نیازمند همکاری، صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی برق توسط مشترکین بوده تا از پیک برق سال جاری بدون اعمال خاموشی عبور کنیم.

بختیاری یادآور شد: صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی برق به ویژه در ساعات اوج مصرف از ساعت 12 تا 16 و از ساعت 20 تا 24 نقش موثری در استمرار برق پایدار مشترکین در این ساعات دارد.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*