کد مطلب:  2653تاریخ انتشار:  26 خرداد 1398 - 14:7
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد
  پایداری و استمرار انرژی برق از رسالت‌های شرکت توزیع برق
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: یکی از رسالت‌ها در حوزه مشترکین، پایداری و استمرار انرژی برق است و این نیاز به همکاری مستمر نیروهای شرکت دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، محمدمهدی شهیدی در آیین تکریم از بازنشستگان سال‌های ۹۶ و ۹۷ این شرکت اظهار داشت: منابع نیروی انسانی طی دو سال گذشته برای شرکت توزیع برق اهمیت دارد.

وی با اشاره به افزایش 40 درصدی حقوق و مزایای نیروهای خدماتی نسبت به سال 96 گفت: اگر منابعی در دسترس باشد آن را برای بخش نیروی انسانی و بازنشستگان قرار می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان افزود: در سنوات گذشته مطالبات نداشتیم که این جزء افتخارات ما است که با جدیت و مدیریت واحدهای اجرایی عملی شد و نقش ستاد در آن بسیار مهم بود.

وی با بیان اینکه باید قدر نیروها را بدانیم و برای آنان برنامه‌ریزی کنیم، تاکید کرد: در ارتقاء مهارت، اگر بخش مهارتی را کامل کنیم سبب کاهش هزینه‌ها و خدمات به نحو مطلوب‌تری خواهد شد.

شهیدی عنوان کرد: یکی از رسالت‌ها در حوزه مشترکین، پایداری و استمرار انرژی برق است و این نیاز به همکاری مستمر نیروهای شرکت دارد.

*بازنشستگان گنجینه‌های شرکت توزیع برق استان همدان هستند

مدیر امور کارکنان شرکت توزیع برق استان همدان نیز در این مراسم اظهار داشت: بازنشستگان کسانی هستند که مدت جوانی و بهترین زمان زندگی خود را در شرکت صرف کرده‌اند و شرکت مدیون آنان است چراکه سعی آنان برای ارتقاء شاخص‌های شرکت بود.

محمد رنجبران با بیان اینکه تقدیر از بازنشستگان یک سنت است و باید انجام شود، گفت: بازنشستگان گنجینه‌های شرکت هستند و باید شرکت به آنان توجه کند.

وی بیان داشت: پیشنهاد می‌شود برای کسانی که در آستانه بازنشستگی هستند کارگاه آموزشی برگزار شود که در زمان بازنشستگی راحت ادامه زندگی بدهند.

مدیر امور کارکنان شرکت توزیع برق استان همدان افزود: با موافقت هیئت مدیره اقداماتی در مورد بازنشستگان انجام شد که اولین قدم تعامل با کانون بازنشستگان، بهره‌مندی از بیمه تکمیلی و صدور کارت بازنشستگی بود.

وی با بیان ینکه سال گذشته از تمام بازنشستگان سرکشی به عمل آمد، گفت: در خصوص عقد قرارداد کانون بازنشستگان با شرکت سیاحتی علیصدر برای مسائل رفاهی و ارائه تخفیفاتی برای سفرهای زیارتی و سیاحتی اقدام شده است.

*سرکشی از 100 خانواده بازنشسته شرکت برق استان

همدان مسئول کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز در این مراسم اظهار داشت: در اجرای دستورالعمل خدمات رفاهی کارکنان شرکت برای بودجه خاصی تحت عنوان هزینه رفاهی بازنشستگان پیگیری شود.

شاهرخ فتحیان عنوان کرد: یکی از اقداماتی که سال گذشته انجام شد سرکشی از ۱۰۰ نفر از خانواده‌های بازنشستگان بود که در سال جاری تداوم پیدا می‌کند.

مسئول کانون بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: اقداماتی را از سال قبل در خصوص سفرهای سیاحتی و زیارتی شروع کردیم که امید است قرارداد با شرکت سیاحتی علیصدر به نتیجه برسد.

در پایان این مراسم از تلاش‌های بی‌شائبه بازنشستگان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تقدیر شد.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*