اخبار
کد مطلب:  2268تاریخ انتشار:  15 آبان 1397 - 13:41تعداد بازدید:  104
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
  انجام 726 فقره رفع حریم از شبکه‌های توزیع برق استان همدان
معاون بهره‌برداری شرکت توزیع برق استان همدان از انجام 726 فقره رفع حریم از شبکه‌های توزیع برق استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی با بیان اینکه امروزه برق فقط یک صنعت خاص، تأمین روشنایی و یک نیاز ساده نیست، اظهار داشت: امروز برق خدمتی استراتژیک و تأمین کننده زیرساخت‌های بسیاری از خدمات است.

وی با اشاره به فعالیت‌های 6 ماهه اول سال جاری معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان همدان گفت: بخشی از این اقدامات در حوزه بهره‌برداری بوده که در این راستا تعداد 2 هزار و 398 مورد آزمایش و اصلاح ارت انجام شده است.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: در بخش اصلاح و تعویض جمپرهای KV 20 و فشار ضعیف تعداد 9 هزار و 385 مورد اصلاحیه انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه در بخش اصلاح کابل سرویس مشترکین تعداد 6 هزار و 327 فقره اصلاحات برای پایداری برق مشترکین انجام شده است، گفت: در بخش تعمیرات ترانسفورماتورهای توزیع تعداد 42 دستگاه ترانس عمومی مورد سرویس و تعمیر قرار گرفته‌اند.

جمشیدی به فعالیت‌های بهره‌برداری در دیگر بخش‌ها مانند جمع‌آوری اشیاء مازاد از روی شبکه، رفع حریم شبکه‌های توزیع، بارگیری و تعدیل بار پست‌های توزیع، اصلاح اتصالات سست با دوربین‌های حرارتی، جمع‌آوری برق‌های غیر مجاز اشاره و عنوان کرد: تعداد 2 هزار و 457 مورد اشیاء پرتاب شده بر روی شبکه‌های توزیع جمع‌آوری شد.

وی تصریح کرد: تعداد 726 فقره رفع حریم از شبکه‌های توزیع برای تأمین امنیت سلامت شهروندان و رفع افت ولتاژ مشترکین به تعداد 3 هزار و 326 مورد تعدیل بار از پست‌های استان نیز از اقدامات انجام شده در نیمه نخست امسال بوده است.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ابراز داشت: همچنین با استفاده از دوربین حرارتی 14 هزار و 639 مورد از اتصالات سست حادث شده بر روی شبکه‌ها رفع مشکل و همزمان با اقدام رفع اتصالات سست، تعداد 2 هزار و 622 مورد برق غیرمجاز از شبکه‌های توزیع نیز پاک‌سازی شد.

وی با اشاره به تبدیل 26 کیلومتر از شبکه‌های مسی استان به کابل خودنگهدار در سال جاری ادامه داد: همچنین در این مدت از 15 هزار و 270 کیلومتر تاسیسات شبکه‎‌های kv 20 بازدید به عمل آمده است.

جمشیدی عنوان کرد: علاوه بر رفع عیب 21 هزار و 300 مورد از شبکه‌های فشار متوسط و فشار ضعیف از 8 هزار و 750 دستگاه پست‌های هوایی توزیع نیز رفع عیب شده که برای تمام موارد مذکور 17.5 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی اضافه کرد: برای خاموشی کمتر در شبکه‌های توزیع 8 میلیارد ریال اعتبار به بخش خط گرم اختصاص یافته است که بخشی از اعتبار مذکور جذب و مابقی تا پایان سال هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*